| Part Number | DS2936A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 408230 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DS2936A TSOP5 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DS2936A |
| Datasheet download |
| Part Number | DS2936A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSOP5 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DS2936A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DS2936A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DS1679B SOP8 New Original Download PDF datasheet for DS1679B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DAC8811IBDGKT Original Package New Original Download PDF datasheet for DAC8811IBDGKT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HMC545ETR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for HMC545ETR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FZT952 SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for FZT952.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ES6018F QFP New Original Download PDF datasheet for ES6018F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF530NS D2-PAK New Original Download PDF datasheet for IRF530NS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KB3310QFC1 QFP New Original Download PDF datasheet for KB3310QFC1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FM25640-S SOP8 New Original Download PDF datasheet for FM25640-S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS570BI SOP8 New Original Download PDF datasheet for ICS570BI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL88003IH44Z-T SOT-23 New Original Download PDF datasheet for ISL88003IH44Z-T.pdf |