| Part Number | DS4E-SL2-1.5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 525490 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DS4E-SL2-1.5V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DS4E-SL2-1.5V |
| Datasheet download |
| Part Number | DS4E-SL2-1.5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DS4E-SL2-1.5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DS4E-SL2-1.5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IDT70V24L55PF QFP New Original Download PDF datasheet for IDT70V24L55PF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IM4A5-128/64-10YC-12YI QFP New Original Download PDF datasheet for IM4A5-128/64-10YC-12YI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRKE236-08 Original Package New Original Download PDF datasheet for IRKE236-08.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL9115ILZ QFN New Original Download PDF datasheet for EL9115ILZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FGA25N120ANTD TO-3P New Original Download PDF datasheet for FGA25N120ANTD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ELJPA100KF SMD New Original Download PDF datasheet for ELJPA100KF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | F690-I/ML QFN-20 New Original Download PDF datasheet for F690-I/ML.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IXFN61N50 Original Package New Original Download PDF datasheet for IXFN61N50.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT7533-1 SOT-89 New Original Download PDF datasheet for HT7533-1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LAN91C111-NE QFP New Original Download PDF datasheet for LAN91C111-NE.pdf |