| Part Number | DSEI12-10A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 491740 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DSEI12-10A TO-220 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DSEI12-10A |
| Datasheet download |
| Part Number | DSEI12-10A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-220 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DSEI12-10A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DSEI12-10A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EF68A09J DIP-40 New Original Download PDF datasheet for EF68A09J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HAT2153R SOP8 New Original Download PDF datasheet for HAT2153R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KTN2369AS-RTK SOT23 New Original Download PDF datasheet for KTN2369AS-RTK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS4435/A_NL SOP-8 .. New Original Download PDF datasheet for FDS4435/A_NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IS24C32A-2ZLI TSSOP New Original Download PDF datasheet for IS24C32A-2ZLI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS843021AG-57LFT TSOP8 New Original Download PDF datasheet for ICS843021AG-57LFT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HSM223CTR SOT23 New Original Download PDF datasheet for HSM223CTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GM79L12 SOT89 New Original Download PDF datasheet for GM79L12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EM78P259NSJ SOP14 New Original Download PDF datasheet for EM78P259NSJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KSZ8842-32MQLA6 QFP-12.. New Original Download PDF datasheet for KSZ8842-32MQLA6.pdf |