| Part Number | DSEI30-06A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 294230 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DSEI30-06A TO-3P New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DSEI30-06A |
| Datasheet download |
| Part Number | DSEI30-06A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-3P |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DSEI30-06A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DSEI30-06A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EP1K30FI256-2 BGA-25.. New Original Download PDF datasheet for EP1K30FI256-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISD17120PY DIP28 New Original Download PDF datasheet for ISD17120PY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HFA3134IHZ96 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for HFA3134IHZ96.pdf |
|
PART ELECTRONICS | E05A09BA125 DIP New Original Download PDF datasheet for E05A09BA125.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FS70KM-06 TO-220.. New Original Download PDF datasheet for FS70KM-06.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L7555AP PLCC44 New Original Download PDF datasheet for L7555AP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS3590-NL SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS3590-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IR3841NTRPBF SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IR3841NTRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS2595M SMD20 New Original Download PDF datasheet for ICS2595M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DFLS2240L-7 SOD-12.. New Original Download PDF datasheet for DFLS2240L-7.pdf |