| Part Number | DSEI60-06A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 326180 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DSEI60-06A TO-3P New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DSEI60-06A |
| Datasheet download |
| Part Number | DSEI60-06A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-3P |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DSEI60-06A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DSEI60-06A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | KIA7031AF-RTF/R SOT89 New Original Download PDF datasheet for KIA7031AF-RTF/R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EUA2101 QFP48 New Original Download PDF datasheet for EUA2101.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GI250-2 DO-41 New Original Download PDF datasheet for GI250-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1020S-50+T&R SOP-16 New Original Download PDF datasheet for DS1020S-50+T&R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LF357AH CAN8金 New Original Download PDF datasheet for LF357AH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HA2-2602/883 CAN New Original Download PDF datasheet for HA2-2602/883.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L7812ABV TO 220.. New Original Download PDF datasheet for L7812ABV.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP20K100EQC240-3 QFP-24.. New Original Download PDF datasheet for EP20K100EQC240-3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FC0330M SOD323 New Original Download PDF datasheet for FC0330M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM8282ATC100-4 QFP-10.. New Original Download PDF datasheet for EPM8282ATC100-4.pdf |