| Part Number | DSEI80-06A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 150060 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DSEI80-06A TO247 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DSEI80-06A |
| Datasheet download |
| Part Number | DSEI80-06A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO247 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DSEI80-06A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DSEI80-06A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | KIA78M08 TO-252 New Original Download PDF datasheet for KIA78M08.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ECG006B-G SOT89 New Original Download PDF datasheet for ECG006B-G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KM62256CLGE-7L SOP New Original Download PDF datasheet for KM62256CLGE-7L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JH12FT012-H null New Original Download PDF datasheet for JH12FT012-H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L42005540000/82002352 QFP New Original Download PDF datasheet for L42005540000/82002352.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFL024 SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for IRFL024.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DO1608C-683C SMD New Original Download PDF datasheet for DO1608C-683C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LBAS70-04LT1G SOT23 New Original Download PDF datasheet for LBAS70-04LT1G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DM74ALS27MX SOP New Original Download PDF datasheet for DM74ALS27MX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IH024FG TO251 New Original Download PDF datasheet for IH024FG.pdf |