| Part Number | DSEP8-12A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 643250 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DSEP8-12A TO-220 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DSEP8-12A |
| Datasheet download |
| Part Number | DSEP8-12A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-220 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DSEP8-12A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DSEP8-12A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | ERA-1SM+ SOT-86 New Original Download PDF datasheet for ERA-1SM+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INA117SM CAN8 New Original Download PDF datasheet for INA117SM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT48R065E SOP16 New Original Download PDF datasheet for HT48R065E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KM416V4004BS-6 SOP32 New Original Download PDF datasheet for KM416V4004BS-6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM62256AFP-15T SOP New Original Download PDF datasheet for HM62256AFP-15T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FMMT593TC SOT23 New Original Download PDF datasheet for FMMT593TC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HDC25D811B QFP New Original Download PDF datasheet for HDC25D811B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KBB-7/3W2D SMD New Original Download PDF datasheet for KBB-7/3W2D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74HC241FP SOP5.2 New Original Download PDF datasheet for HD74HC241FP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DM74S04M SOP3.9 New Original Download PDF datasheet for DM74S04M.pdf |