| Part Number | DSI2X55-12A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 399380 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DSI2X55-12A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DSI2X55-12A |
| Datasheet download |
| Part Number | DSI2X55-12A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DSI2X55-12A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DSI2X55-12A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IRG4PC40S TO-247 New Original Download PDF datasheet for IRG4PC40S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KS0063BQ QFP/10.. New Original Download PDF datasheet for KS0063BQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ELM9832BA-S SOT-23 New Original Download PDF datasheet for ELM9832BA-S.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KM7101IT5TR3 SOT153 New Original Download PDF datasheet for KM7101IT5TR3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DMN3052LSS SO-8 New Original Download PDF datasheet for DMN3052LSS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFZ44Z TO-220 New Original Download PDF datasheet for IRFZ44Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HSD1616A-G TO-92 New Original Download PDF datasheet for HSD1616A-G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HY57V643220DTP-7 TSOP New Original Download PDF datasheet for HY57V643220DTP-7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISO721ADW Original Package New Original Download PDF datasheet for ISO721ADW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRU3138CS SOP14 New Original Download PDF datasheet for IRU3138CS.pdf |