| Part Number | DSSK30-0.8A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 849500 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DSSK30-0.8A TO-3P New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DSSK30-0.8A |
| Datasheet download |
| Part Number | DSSK30-0.8A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-3P |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DSSK30-0.8A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DSSK30-0.8A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | F28F016S585-5V TSSOP New Original Download PDF datasheet for F28F016S585-5V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS8535AG-01LF TSSOP New Original Download PDF datasheet for ICS8535AG-01LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EC31QS09-TE12L SMA New Original Download PDF datasheet for EC31QS09-TE12L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF7341QTRPBF SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IRF7341QTRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IP5160U O-NEW .. New Original Download PDF datasheet for IP5160U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G5819K11U TQFP New Original Download PDF datasheet for G5819K11U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LEG4 QFN-6 New Original Download PDF datasheet for LEG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JM38510/30009BCA(54LS30) DIP New Original Download PDF datasheet for JM38510/30009BCA(54LS30).pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL3174EIUZ MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for ISL3174EIUZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HCPL7721 DIP8 New Original Download PDF datasheet for HCPL7721.pdf |