| Part Number | DSSK50-01A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 507790 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DSSK50-01A TO-247 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DSSK50-01A |
| Datasheet download |
| Part Number | DSSK50-01A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO-247 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DSSK50-01A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DSSK50-01A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | LALAL02VM330K null New Original Download PDF datasheet for LALAL02VM330K.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISS88 DO-35 New Original Download PDF datasheet for ISS88.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HSC702JM DIP New Original Download PDF datasheet for HSC702JM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74AC244RP-EL SOP7.2 New Original Download PDF datasheet for HD74AC244RP-EL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT71216S10PF QFP New Original Download PDF datasheet for IDT71216S10PF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL84541IPZ DIP-8 New Original Download PDF datasheet for ISL84541IPZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1323E Original Package New Original Download PDF datasheet for DS1323E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IS61WV5128BLL-10TL SSOP New Original Download PDF datasheet for IS61WV5128BLL-10TL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G9001-180T11U SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for G9001-180T11U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IM8205AG MSOP8 New Original Download PDF datasheet for IM8205AG.pdf |