| Part Number | DSSK60-D045A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 182120 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DSSK60-D045A Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DSSK60-D045A |
| Datasheet download |
| Part Number | DSSK60-D045A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DSSK60-D045A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DSSK60-D045A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | GH6CD05E3A DVD New Original Download PDF datasheet for GH6CD05E3A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS7830AJ CDIP-1.. New Original Download PDF datasheet for DS7830AJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HDH0802 DIP New Original Download PDF datasheet for HDH0802.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT2811 DIP New Original Download PDF datasheet for HT2811.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT7204L15J SOJ New Original Download PDF datasheet for IDT7204L15J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LA7566 DIP New Original Download PDF datasheet for LA7566.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EZ1117CST-3.3TR SOT223 New Original Download PDF datasheet for EZ1117CST-3.3TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL7513IWT-T7 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for EL7513IWT-T7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HAT1041T-EL TSSOP New Original Download PDF datasheet for HAT1041T-EL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LF398M SOP-14 New Original Download PDF datasheet for LF398M.pdf |