| Part Number | DTC34LM85A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 129530 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | DTC34LM85A TSSOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | DTC34LM85A |
| Datasheet download |
| Part Number | DTC34LM85A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TSSOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-DTC34LM85A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-DTC34LM85A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | KS88C4116 QFP New Original Download PDF datasheet for KS88C4116.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GAL22V10D-25LNC DIP New Original Download PDF datasheet for GAL22V10D-25LNC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DAC7611P Original Package New Original Download PDF datasheet for DAC7611P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LDS6128NQGI TQFN-4.. New Original Download PDF datasheet for LDS6128NQGI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FAR-F5EA-897M50-D27C-ZI LCC5 New Original Download PDF datasheet for FAR-F5EA-897M50-D27C-ZI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDD6N40C-NL TO-252.. New Original Download PDF datasheet for FDD6N40C-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IC2201B-48LQ QFP New Original Download PDF datasheet for IC2201B-48LQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS78C120/883 DIP New Original Download PDF datasheet for DS78C120/883.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IHT935 QFP32 New Original Download PDF datasheet for IHT935.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LE9501TC QFP44 New Original Download PDF datasheet for LE9501TC.pdf |