| Part Number | ECJ-3YB2A104K |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 412290 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | ECJ-3YB2A104K Original Package New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ECJ-3YB2A104K |
| Datasheet download |
| Part Number | ECJ-3YB2A104K |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | Original Package |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-ECJ-3YB2A104K |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-ECJ-3YB2A104K |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | GAL16V8D-25LJI PLCC New Original Download PDF datasheet for GAL16V8D-25LJI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K2931 SSOP16 New Original Download PDF datasheet for K2931.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL88001IH26Z-T SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for ISL88001IH26Z-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP2S130F1020I4 Original Package New Original Download PDF datasheet for EP2S130F1020I4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INA212AIDCKRG4 SC70-6 New Original Download PDF datasheet for INA212AIDCKRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS8921AMT SOP New Original Download PDF datasheet for DS8921AMT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HV3-2405E-9 PDIP8 New Original Download PDF datasheet for HV3-2405E-9.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DCV010505P-U SOP-7 New Original Download PDF datasheet for DCV010505P-U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM5130LC PLCC New Original Download PDF datasheet for EPM5130LC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFZ44VZ TO-220 New Original Download PDF datasheet for IRFZ44VZ.pdf |