| Part Number | EDENESP3000(66X4.5)1.05V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 134020 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | EDENESP3000(66X4.5)1.05V BGA New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | EDENESP3000(66X4.5)1.05V |
| Datasheet download |
| Part Number | EDENESP3000(66X4.5)1.05V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | BGA |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-EDENESP3000(66X4.5)1.05V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-EDENESP3000(66X4.5)1.05V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HAT2024RJ SOP-8 New Original Download PDF datasheet for HAT2024RJ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LB1962M-TLM-H SOP10 New Original Download PDF datasheet for LB1962M-TLM-H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FODM121AR2 SOP-4 New Original Download PDF datasheet for FODM121AR2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC4256C-75FN256B-10I BGA New Original Download PDF datasheet for LC4256C-75FN256B-10I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GT-4830A-B-2 QFP New Original Download PDF datasheet for GT-4830A-B-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL9N307AS3ST SOT263 New Original Download PDF datasheet for ISL9N307AS3ST.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IL4218-X007 SMD-6 New Original Download PDF datasheet for IL4218-X007.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EF6840P DIP New Original Download PDF datasheet for EF6840P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DRV401AIRGWRG4 QFN New Original Download PDF datasheet for DRV401AIRGWRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT12DSMD DIP New Original Download PDF datasheet for HT12DSMD.pdf |