| Part Number | EDZ18V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 117600 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | EDZ18V SOT23 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | EDZ18V |
| Datasheet download |
| Part Number | EDZ18V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOT23 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-EDZ18V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-EDZ18V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IRF720STRPBF TO-263 New Original Download PDF datasheet for IRF720STRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DD76N06L Original Package New Original Download PDF datasheet for DD76N06L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IM9511G MSOP8 New Original Download PDF datasheet for IM9511G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HA2-2720-2 CAN-8 New Original Download PDF datasheet for HA2-2720-2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DA73693 SOP14 New Original Download PDF datasheet for DA73693.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT72V8980JG8 Original Package New Original Download PDF datasheet for IDT72V8980JG8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL62922CR4Z QFN-16 New Original Download PDF datasheet for ISL62922CR4Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFY9240CECC TO3P New Original Download PDF datasheet for IRFY9240CECC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KIA78S09P-AT/P TO-92排.. New Original Download PDF datasheet for KIA78S09P-AT/P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DG444DY-T1 SOP New Original Download PDF datasheet for DG444DY-T1.pdf |