| Part Number | EM2A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 527560 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | EM2A DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | EM2A |
| Datasheet download |
| Part Number | EM2A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-EM2A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-EM2A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DG408DY-E3 SOIC 1.. New Original Download PDF datasheet for DG408DY-E3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IMP706TESA-T SOP8 New Original Download PDF datasheet for IMP706TESA-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FBA50AA50 Original Package New Original Download PDF datasheet for FBA50AA50.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GS84118AT-150 QFP New Original Download PDF datasheet for GS84118AT-150.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KK70F-40 Original Package New Original Download PDF datasheet for KK70F-40.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G690L438T73Uf SOT23 New Original Download PDF datasheet for G690L438T73Uf.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IMI7160-46A QFP New Original Download PDF datasheet for IMI7160-46A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS9248BF-137 SSOP28 New Original Download PDF datasheet for ICS9248BF-137.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DG409CY SOP New Original Download PDF datasheet for DG409CY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC573102A-1B91-TRM 5.2-24 New Original Download PDF datasheet for LC573102A-1B91-TRM.pdf |