| Part Number | ENC241D-10A/26-098 |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 740850 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | ENC241D-10A/26-098 DIP-2 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ENC241D-10A/26-098 |
| Datasheet download |
| Part Number | ENC241D-10A/26-098 |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP-2 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-ENC241D-10A/26-098 |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-ENC241D-10A/26-098 |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IRF533FI TO-220.. New Original Download PDF datasheet for IRF533FI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KS-23265-L18 DIP16 New Original Download PDF datasheet for KS-23265-L18.pdf |
|
PART ELECTRONICS | J6520-0B SMD-30 New Original Download PDF datasheet for J6520-0B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDP65N06 NULL New Original Download PDF datasheet for FDP65N06.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LCDA12C-1/L/T SOT143.. New Original Download PDF datasheet for LCDA12C-1/L/T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS6982S/FDS6982-NL. SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS6982S/FDS6982-NL..pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1819CR-10TR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for DS1819CR-10TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC7265 DIP-42.. New Original Download PDF datasheet for LC7265.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KMPC8241LZQ166D BGA New Original Download PDF datasheet for KMPC8241LZQ166D.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HYB18TC25616BF-3S BGA P/.. New Original Download PDF datasheet for HYB18TC25616BF-3S.pdf |