| Part Number | EP220LC-10A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 883660 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | EP220LC-10A PLCC20 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | EP220LC-10A |
| Datasheet download |
| Part Number | EP220LC-10A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | PLCC20 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-EP220LC-10A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-EP220LC-10A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EZ1117ACM-3.3 TO-263 New Original Download PDF datasheet for EZ1117ACM-3.3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IKE6505-A0-BC1-C BGA New Original Download PDF datasheet for IKE6505-A0-BC1-C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LFXP2-8E-5FTN256I 256FPB.. New Original Download PDF datasheet for LFXP2-8E-5FTN256I.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L4969UR HSOP20 New Original Download PDF datasheet for L4969UR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF2907Z TO-220 New Original Download PDF datasheet for IRF2907Z.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT72271L20PF QFP64 New Original Download PDF datasheet for IDT72271L20PF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS8654N DIP New Original Download PDF datasheet for DS8654N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DM74ALS541SJX SOP-5... New Original Download PDF datasheet for DM74ALS541SJX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HRF4021BT SO-14 New Original Download PDF datasheet for HRF4021BT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GS3137-08-TA TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for GS3137-08-TA.pdf |