| Part Number | EPM7128STC100-10W |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 138580 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | EPM7128STC100-10W TQFP10.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | EPM7128STC100-10W |
| Datasheet download |
| Part Number | EPM7128STC100-10W |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TQFP10.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-EPM7128STC100-10W |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-EPM7128STC100-10W |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | KIT501A DIP New Original Download PDF datasheet for KIT501A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LBPS DFN-10 New Original Download PDF datasheet for LBPS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDD5670 TO 252.. New Original Download PDF datasheet for FDD5670.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L06ESDU5V0CE2-TR SOD 88.. New Original Download PDF datasheet for L06ESDU5V0CE2-TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISPLSI2128VE-100LQ QFP New Original Download PDF datasheet for ISPLSI2128VE-100LQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FM27C256QE-120 28-pin.. New Original Download PDF datasheet for FM27C256QE-120.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRP95-5088 N/A New Original Download PDF datasheet for IRP95-5088.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS8882 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS8882.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K8D6316UBM-DI07 BGA New Original Download PDF datasheet for K8D6316UBM-DI07.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HLMP-1301-E00A2 LED3MM New Original Download PDF datasheet for HLMP-1301-E00A2.pdf |