| Part Number | ER1A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 672750 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | ER1A DO-214.. New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | ER1A |
| Datasheet download |
| Part Number | ER1A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DO-214.. |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-ER1A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-ER1A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | KDS160E-RTK/P SOD523 New Original Download PDF datasheet for KDS160E-RTK/P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HR22247A DIP New Original Download PDF datasheet for HR22247A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HZ11C1 Original Package New Original Download PDF datasheet for HZ11C1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HY5RS573225BFP-14 BGA New Original Download PDF datasheet for HY5RS573225BFP-14.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ECWU1C273JB5 1206L New Original Download PDF datasheet for ECWU1C273JB5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DQ2817A DIP New Original Download PDF datasheet for DQ2817A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DLW5AHN402SQ2L SMD New Original Download PDF datasheet for DLW5AHN402SQ2L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LA70056T-TLM-E TSSOP New Original Download PDF datasheet for LA70056T-TLM-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS8410A-NL SOIC8 New Original Download PDF datasheet for FDS8410A-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDP8876 T0-220 New Original Download PDF datasheet for FDP8876.pdf |