| Part Number | FDP75N08A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 313460 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | FDP75N08A TO 220 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | FDP75N08A |
| Datasheet download |
| Part Number | FDP75N08A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | TO 220 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-FDP75N08A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-FDP75N08A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DAC908UG4 SOP-28 New Original Download PDF datasheet for DAC908UG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF7488PBF SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IRF7488PBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EEFCD1B150R SMD New Original Download PDF datasheet for EEFCD1B150R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC75750EHS-E QFP New Original Download PDF datasheet for LC75750EHS-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HX1188N SOP New Original Download PDF datasheet for HX1188N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDW6923-NL MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDW6923-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HN1A01FU-GR SC70-6 New Original Download PDF datasheet for HN1A01FU-GR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G9191-330T1U SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for G9191-330T1U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GM4JV13323A LED New Original Download PDF datasheet for GM4JV13323A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FX052IF4-02-B0-QE2-L QFP-10.. New Original Download PDF datasheet for FX052IF4-02-B0-QE2-L.pdf |