| Part Number | FDS4953A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 538490 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | FDS4953A SOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | FDS4953A |
| Datasheet download |
| Part Number | FDS4953A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-FDS4953A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-FDS4953A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DAC908E Original Package New Original Download PDF datasheet for DAC908E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FSS232-TL-E SOIC-8 New Original Download PDF datasheet for FSS232-TL-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL8487CP Original Package New Original Download PDF datasheet for ISL8487CP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ENFVD6L2S05 VCO New Original Download PDF datasheet for ENFVD6L2S05.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDW2501NZ MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDW2501NZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1302S-16+ SOP16 New Original Download PDF datasheet for DS1302S-16+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRU1206-25CYTR SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for IRU1206-25CYTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FPD85310VJD QFP New Original Download PDF datasheet for FPD85310VJD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISPLSI1016-60LT44 QFP-44 New Original Download PDF datasheet for ISPLSI1016-60LT44.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L2A1464G BGA New Original Download PDF datasheet for L2A1464G.pdf |