| Part Number | FDS6930A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 671020 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | FDS6930A SOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | FDS6930A |
| Datasheet download |
| Part Number | FDS6930A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-FDS6930A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-FDS6930A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IRF3303 TO-220 New Original Download PDF datasheet for IRF3303.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HR901105A DIP New Original Download PDF datasheet for HR901105A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1077LZ-050 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for DS1077LZ-050.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT7025L45J PLCC New Original Download PDF datasheet for IDT7025L45J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFR3418 TO-252 New Original Download PDF datasheet for IRFR3418.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G2R-1-E-DC24 DIP New Original Download PDF datasheet for G2R-1-E-DC24.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPF10K100ARI240-3 PQFP New Original Download PDF datasheet for EPF10K100ARI240-3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM1270F256I5 BGA-25.. New Original Download PDF datasheet for EPM1270F256I5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HIP7010B SOP14 New Original Download PDF datasheet for HIP7010B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EM488M3244VBA-75F BGA New Original Download PDF datasheet for EM488M3244VBA-75F.pdf |