| Part Number | FDS7760A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 530180 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | FDS7760A SOP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | FDS7760A |
| Datasheet download |
| Part Number | FDS7760A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-FDS7760A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-FDS7760A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IXFC80N08 TO-220 New Original Download PDF datasheet for IXFC80N08.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FM18W08-SGTR SOP-28 New Original Download PDF datasheet for FM18W08-SGTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EM78P156ELPJ-G DIP18 New Original Download PDF datasheet for EM78P156ELPJ-G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS83052AGILF TSOP8 New Original Download PDF datasheet for ICS83052AGILF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD7404P DIP-14 New Original Download PDF datasheet for HD7404P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL2038CN DIP New Original Download PDF datasheet for EL2038CN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRL3714ZS D?PAK New Original Download PDF datasheet for IRL3714ZS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JDP2S08SC SC2 New Original Download PDF datasheet for JDP2S08SC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EDZ18V SOT23 New Original Download PDF datasheet for EDZ18V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFP9250 TO-247 New Original Download PDF datasheet for IRFP9250.pdf |