| Part Number | FDS8925A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 701180 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | FDS8925A SOP-8 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | FDS8925A |
| Datasheet download |
| Part Number | FDS8925A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | SOP-8 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-FDS8925A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-FDS8925A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | FW248-TL-E SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FW248-TL-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HMBT1015-B SOT23 New Original Download PDF datasheet for HMBT1015-B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS4435BZ_NL【原装正品】 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS4435BZ_NL【原装正品】.pdf |
|
PART ELECTRONICS | H3051M PGA New Original Download PDF datasheet for H3051M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HV513WG SOP24 New Original Download PDF datasheet for HV513WG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRKT56/12AS90 Original Package New Original Download PDF datasheet for IRKT56/12AS90.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IC63LV1024-12TG TSOP-3.. New Original Download PDF datasheet for IC63LV1024-12TG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EM658160TS-3.5 TSOP New Original Download PDF datasheet for EM658160TS-3.5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GSOT15C-HT3-GS08 LLP-3 New Original Download PDF datasheet for GSOT15C-HT3-GS08.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LD27256-3 DIP New Original Download PDF datasheet for LD27256-3.pdf |