| Part Number | G2RL-1A4-E-CF-12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 350470 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G2RL-1A4-E-CF-12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G2RL-1A4-E-CF-12V |
| Datasheet download |
| Part Number | G2RL-1A4-E-CF-12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G2RL-1A4-E-CF-12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G2RL-1A4-E-CF-12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IRF7413ATRPBF. SOIC8 New Original Download PDF datasheet for IRF7413ATRPBF..pdf |
|
PART ELECTRONICS | K6T1008C2C-TF70 TSOP New Original Download PDF datasheet for K6T1008C2C-TF70.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ILC7071AIM533X_NL SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for ILC7071AIM533X_NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP900DM CWDIP New Original Download PDF datasheet for EP900DM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DVC5471GHK BGA New Original Download PDF datasheet for DVC5471GHK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GAL16V8B-20LD CWDIP New Original Download PDF datasheet for GAL16V8B-20LD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FMG22S(共阴) TO220F New Original Download PDF datasheet for FMG22S(共阴).pdf |
|
PART ELECTRONICS | DMN3030LSS SOP-8 New Original Download PDF datasheet for DMN3030LSS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K6R4008C1C-TI12 TSOP New Original Download PDF datasheet for K6R4008C1C-TI12.pdf |
|
PART ELECTRONICS | F5010-S-TB16R TO-252 New Original Download PDF datasheet for F5010-S-TB16R.pdf |