| Part Number | G4A-1A-E-5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 854380 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G4A-1A-E-5V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G4A-1A-E-5V |
| Datasheet download |
| Part Number | G4A-1A-E-5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G4A-1A-E-5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G4A-1A-E-5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EL1503CL-T7 QFN New Original Download PDF datasheet for EL1503CL-T7.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GM76C256 DIP New Original Download PDF datasheet for GM76C256.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HSM223CTR SOT23 New Original Download PDF datasheet for HSM223CTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL6440IAZ-TK SOP New Original Download PDF datasheet for ISL6440IAZ-TK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HAS-1201KM DIP New Original Download PDF datasheet for HAS-1201KM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP1C6T144C7N TQFP/ New Original Download PDF datasheet for EP1C6T144C7N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IR3039 QFN-20 New Original Download PDF datasheet for IR3039.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICL8211SCPA DIP New Original Download PDF datasheet for ICL8211SCPA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DO5022P-103MLB SMD17... New Original Download PDF datasheet for DO5022P-103MLB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DP83223VB PLCC28 New Original Download PDF datasheet for DP83223VB.pdf |