| Part Number | G4W-1112P-US-TV8-12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 483170 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G4W-1112P-US-TV8-12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G4W-1112P-US-TV8-12V |
| Datasheet download |
| Part Number | G4W-1112P-US-TV8-12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G4W-1112P-US-TV8-12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G4W-1112P-US-TV8-12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HS2M SMB New Original Download PDF datasheet for HS2M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IR1176 DIP-20 New Original Download PDF datasheet for IR1176.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1267S-100 SOP-16 New Original Download PDF datasheet for DS1267S-100.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DO1608C-105MLC SMD New Original Download PDF datasheet for DO1608C-105MLC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HY981106A DIP New Original Download PDF datasheet for HY981106A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GA212 Original Package New Original Download PDF datasheet for GA212.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FCH47N60 TO-3P New Original Download PDF datasheet for FCH47N60.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDC8884 SSOT-6 New Original Download PDF datasheet for FDC8884.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DMP2004DWK SOT363 New Original Download PDF datasheet for DMP2004DWK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | D82C288-12 DIP New Original Download PDF datasheet for D82C288-12.pdf |