| Part Number | G5A-237P-DC5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 611300 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G5A-237P-DC5V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G5A-237P-DC5V |
| Datasheet download |
| Part Number | G5A-237P-DC5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G5A-237P-DC5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G5A-237P-DC5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | FZ44NS TO-263 New Original Download PDF datasheet for FZ44NS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K4T51163QG-ZCE6 BGA New Original Download PDF datasheet for K4T51163QG-ZCE6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF7465TR SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IRF7465TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DSI-30R1.843GW N/A New Original Download PDF datasheet for DSI-30R1.843GW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74LS126AFPEL SOP5.2 New Original Download PDF datasheet for HD74LS126AFPEL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FYU6104M6 Original Package New Original Download PDF datasheet for FYU6104M6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LEM2520T4R7J 2520L New Original Download PDF datasheet for LEM2520T4R7J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EVM31-050A Original Package New Original Download PDF datasheet for EVM31-050A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HC5517CM PLCC-2.. New Original Download PDF datasheet for HC5517CM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1230ABP-200+ SOP New Original Download PDF datasheet for DS1230ABP-200+.pdf |