| Part Number | G5RL-1-E-12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 779690 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G5RL-1-E-12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G5RL-1-E-12V |
| Datasheet download |
| Part Number | G5RL-1-E-12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G5RL-1-E-12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G5RL-1-E-12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HY57V64820HGT-H TSOP New Original Download PDF datasheet for HY57V64820HGT-H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K7N803601B-QC16 QFP New Original Download PDF datasheet for K7N803601B-QC16.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT5962-8953606YA CDIP New Original Download PDF datasheet for IDT5962-8953606YA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HN27C301AGI-15 DIP New Original Download PDF datasheet for HN27C301AGI-15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF7842TR SOP-8 New Original Download PDF datasheet for IRF7842TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD6301YOP DIP New Original Download PDF datasheet for HD6301YOP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT74FCT16245ATPA TSSOP-.. New Original Download PDF datasheet for IDT74FCT16245ATPA.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HEF4078BD DIP-14 New Original Download PDF datasheet for HEF4078BD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KA7810A TO-220 New Original Download PDF datasheet for KA7810A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF4N60 TO220 New Original Download PDF datasheet for IRF4N60.pdf |