| Part Number | G5V-1-GP-12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 494410 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G5V-1-GP-12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G5V-1-GP-12V |
| Datasheet download |
| Part Number | G5V-1-GP-12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G5V-1-GP-12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G5V-1-GP-12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | HCPL4506V DIP8 New Original Download PDF datasheet for HCPL4506V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDH50N50 TO-3P New Original Download PDF datasheet for FDH50N50.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IS62LV1024L-70HI SSOP New Original Download PDF datasheet for IS62LV1024L-70HI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM62256ALP-8SL DIP New Original Download PDF datasheet for HM62256ALP-8SL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL6207CB SOP-8 New Original Download PDF datasheet for ISL6207CB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FJP3305-1TU TO-220 New Original Download PDF datasheet for FJP3305-1TU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74HC32FPLH SOP New Original Download PDF datasheet for HD74HC32FPLH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM7160LC84-15 PLCC84 New Original Download PDF datasheet for EPM7160LC84-15.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS8447-NL SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS8447-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL43240IAZ SSOP-2.. New Original Download PDF datasheet for ISL43240IAZ.pdf |