| Part Number | G5V-2-12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 616630 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G5V-2-12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G5V-2-12V |
| Datasheet download |
| Part Number | G5V-2-12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G5V-2-12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G5V-2-12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EL1537AIRE SOP-28 New Original Download PDF datasheet for EL1537AIRE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HAT1130R-EL-E SOP-8 New Original Download PDF datasheet for HAT1130R-EL-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICM7208IPI DIP28 New Original Download PDF datasheet for ICM7208IPI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRU1205-33CLTR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for IRU1205-33CLTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC1500B QFP New Original Download PDF datasheet for LC1500B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LA9701 QFP New Original Download PDF datasheet for LA9701.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GF-6600-LE-N-A4 BGA New Original Download PDF datasheet for GF-6600-LE-N-A4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FM120-L SMA New Original Download PDF datasheet for FM120-L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL6721AB SOIC-1.. New Original Download PDF datasheet for ISL6721AB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT71256S/100DB DIP New Original Download PDF datasheet for IDT71256S/100DB.pdf |