| Part Number | G5V-2-H-24V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 609270 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G5V-2-H-24V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G5V-2-H-24V |
| Datasheet download |
| Part Number | G5V-2-H-24V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G5V-2-H-24V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G5V-2-H-24V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DWP-120 TQFP-1.. New Original Download PDF datasheet for DWP-120.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1608C-105MLC SMD New Original Download PDF datasheet for DS1608C-105MLC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IL300-G DIP-6 New Original Download PDF datasheet for IL300-G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G1084TU3UF TO263 New Original Download PDF datasheet for G1084TU3UF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HY5PS1G831CFP-Y5 BGA New Original Download PDF datasheet for HY5PS1G831CFP-Y5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FM25CL64B-GTR SOP8 New Original Download PDF datasheet for FM25CL64B-GTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DM13G SSOP28.. New Original Download PDF datasheet for DM13G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LA6579H-TLM-E SOP New Original Download PDF datasheet for LA6579H-TLM-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GIPE32SDD SOP8 New Original Download PDF datasheet for GIPE32SDD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IXDD609YI TO-263 New Original Download PDF datasheet for IXDD609YI.pdf |