| Part Number | G5V-2-H1-12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 862230 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G5V-2-H1-12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G5V-2-H1-12V |
| Datasheet download |
| Part Number | G5V-2-H1-12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G5V-2-H1-12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G5V-2-H1-12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DS9639ACN DIP New Original Download PDF datasheet for DS9639ACN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KDA0476PL-66 PLCC New Original Download PDF datasheet for KDA0476PL-66.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL6594BCBZ-T SOP-8 New Original Download PDF datasheet for ISL6594BCBZ-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L8537 SMD(金) New Original Download PDF datasheet for L8537.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FM304 DO-214 New Original Download PDF datasheet for FM304.pdf |
|
PART ELECTRONICS | JS29F32G08AAMD2 TSOP-4.. New Original Download PDF datasheet for JS29F32G08AAMD2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K9K8G08U0M-PCB0 TSOP48 New Original Download PDF datasheet for K9K8G08U0M-PCB0.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EM78P342NSO18J/U SOP18 New Original Download PDF datasheet for EM78P342NSO18J/U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ISL3684AIRZ QFN-80 New Original Download PDF datasheet for ISL3684AIRZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFS4710 TO-263 New Original Download PDF datasheet for IRFS4710.pdf |