| Part Number | G5Z-2A-DC12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 471520 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G5Z-2A-DC12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G5Z-2A-DC12V |
| Datasheet download |
| Part Number | G5Z-2A-DC12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G5Z-2A-DC12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G5Z-2A-DC12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | FDS6890-NL. SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS6890-NL..pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRS2153DSPBF Standa.. New Original Download PDF datasheet for IRS2153DSPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS952618BFLFT SSOP56 New Original Download PDF datasheet for ICS952618BFLFT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GS74LS166 GS New Original Download PDF datasheet for GS74LS166.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS950202CF SSOP New Original Download PDF datasheet for ICS950202CF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INA321EA/2K5G4 MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for INA321EA/2K5G4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IS61WV5128BLL-10TL SSOP New Original Download PDF datasheet for IS61WV5128BLL-10TL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HAT2116H LEPAK New Original Download PDF datasheet for HAT2116H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HY57V658020BTC-75 TSSOP New Original Download PDF datasheet for HY57V658020BTC-75.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HFA08TB60S TO263 New Original Download PDF datasheet for HFA08TB60S.pdf |