| Part Number | G6A-2-L-12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 522610 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6A-2-L-12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6A-2-L-12V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6A-2-L-12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6A-2-L-12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6A-2-L-12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IRG4RC20F D-PAK New Original Download PDF datasheet for IRG4RC20F.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FAN7382 DIP-8 New Original Download PDF datasheet for FAN7382.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HL0402-120E560NP-LF O402 New Original Download PDF datasheet for HL0402-120E560NP-LF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K2335 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for K2335.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD46509P DIP New Original Download PDF datasheet for HD46509P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | F28F016S585-5V TSSOP New Original Download PDF datasheet for F28F016S585-5V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DAC8531IDRBRG4 QFN New Original Download PDF datasheet for DAC8531IDRBRG4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IMISG577DYBD PSOP New Original Download PDF datasheet for IMISG577DYBD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRFR420A TO-252 New Original Download PDF datasheet for IRFR420A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IL250 DIP-6 New Original Download PDF datasheet for IL250.pdf |