| Part Number | G6A-234P-ST-US-DC24V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 506130 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6A-234P-ST-US-DC24V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6A-234P-ST-US-DC24V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6A-234P-ST-US-DC24V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6A-234P-ST-US-DC24V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6A-234P-ST-US-DC24V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DTC144TKT146 SOT23 New Original Download PDF datasheet for DTC144TKT146.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HN1D01FU(T5LFT) SOT-36.. New Original Download PDF datasheet for HN1D01FU(T5LFT).pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS4077C TSSOP2.. New Original Download PDF datasheet for DS4077C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HR110413 DIP New Original Download PDF datasheet for HR110413.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K9F5608QOC-JIBO TSOP New Original Download PDF datasheet for K9F5608QOC-JIBO.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74HC241FP SOP5.2 New Original Download PDF datasheet for HD74HC241FP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FJT44 SOT-22.. New Original Download PDF datasheet for FJT44.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G30EOA3R DFN-12 New Original Download PDF datasheet for G30EOA3R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF3709ZCS D2-PAK New Original Download PDF datasheet for IRF3709ZCS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DM81LS95AN DIP New Original Download PDF datasheet for DM81LS95AN.pdf |