| Part Number | G6A-474P-ST-US-5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 260140 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6A-474P-ST-US-5V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6A-474P-ST-US-5V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6A-474P-ST-US-5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6A-474P-ST-US-5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6A-474P-ST-US-5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IS61LPS5128A-200TQI TQFP New Original Download PDF datasheet for IS61LPS5128A-200TQI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IR2102STR SO-8 New Original Download PDF datasheet for IR2102STR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LD33CD SOP8 New Original Download PDF datasheet for LD33CD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IT8720F-CXS QFP New Original Download PDF datasheet for IT8720F-CXS.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HCT4053M SOP16 New Original Download PDF datasheet for HCT4053M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ECLAMP2388K.TCT SLP331.. New Original Download PDF datasheet for ECLAMP2388K.TCT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT24LC02 SO8 New Original Download PDF datasheet for HT24LC02.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DDC001TR SOP-16 New Original Download PDF datasheet for DDC001TR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF840A TO-220 New Original Download PDF datasheet for IRF840A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LD1117ADT25TR TO-252 New Original Download PDF datasheet for LD1117ADT25TR.pdf |