| Part Number | G6AK-2-H-12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 295310 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6AK-2-H-12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6AK-2-H-12V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6AK-2-H-12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6AK-2-H-12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6AK-2-H-12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EPF10K40RC240-4N QFP New Original Download PDF datasheet for EPF10K40RC240-4N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IMH14 SOT-16.. New Original Download PDF datasheet for IMH14.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS0026J/883B CDIP New Original Download PDF datasheet for DS0026J/883B.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HPC36004V30 PLCC-6.. New Original Download PDF datasheet for HPC36004V30.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS6574A_NL SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS6574A_NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT54FCT138ATDB CDIP New Original Download PDF datasheet for IDT54FCT138ATDB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EUP8096DIR1 SOP16 New Original Download PDF datasheet for EUP8096DIR1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L4962A DIP16 New Original Download PDF datasheet for L4962A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IS43DR16640-3DBLI BGA New Original Download PDF datasheet for IS43DR16640-3DBLI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDS2407-NL SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FDS2407-NL.pdf |