| Part Number | G6AK-234P-ST-12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 170490 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6AK-234P-ST-12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6AK-234P-ST-12V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6AK-234P-ST-12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6AK-234P-ST-12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6AK-234P-ST-12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | INA-54063-TR1 SOT-23 New Original Download PDF datasheet for INA-54063-TR1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DSD1608PAH TQFP-5.. New Original Download PDF datasheet for DSD1608PAH.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FAN8200MTC TSSOP New Original Download PDF datasheet for FAN8200MTC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | F20.0520.440 CON New Original Download PDF datasheet for F20.0520.440.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LFTVS18-1F3 FLIP C.. New Original Download PDF datasheet for LFTVS18-1F3.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FM3104-GTR SOP14 New Original Download PDF datasheet for FM3104-GTR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS1374C-33# SOP New Original Download PDF datasheet for DS1374C-33#.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K4S560832D-UC75 TSOP New Original Download PDF datasheet for K4S560832D-UC75.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IXYS58N20 Original Package New Original Download PDF datasheet for IXYS58N20.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ENT34605F SMD模块 .. New Original Download PDF datasheet for ENT34605F.pdf |