| Part Number | G6AK-234P-ST-US-12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 441900 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6AK-234P-ST-US-12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6AK-234P-ST-US-12V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6AK-234P-ST-US-12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6AK-234P-ST-US-12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6AK-234P-ST-US-12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | G9117T63U SOT223.. New Original Download PDF datasheet for G9117T63U.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPM7032QC44-7YY QFP44 New Original Download PDF datasheet for EPM7032QC44-7YY.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRG4BH20K-STRL TO-263 New Original Download PDF datasheet for IRG4BH20K-STRL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICMMMX1 SOP New Original Download PDF datasheet for ICMMMX1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DTB713ZM SMD New Original Download PDF datasheet for DTB713ZM.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF4104LPBF TO-262 New Original Download PDF datasheet for IRF4104LPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HY62WT081ED70C SOP28 New Original Download PDF datasheet for HY62WT081ED70C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DRV603PW TSSOP New Original Download PDF datasheet for DRV603PW.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FFKDS/V1-5.08 Original Package New Original Download PDF datasheet for FFKDS/V1-5.08.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ELM9837AA-S SOT-89 New Original Download PDF datasheet for ELM9837AA-S.pdf |