| Part Number | G6AK-274P-5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 728820 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6AK-274P-5V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6AK-274P-5V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6AK-274P-5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6AK-274P-5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6AK-274P-5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | KHS82C SMD New Original Download PDF datasheet for KHS82C.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EL2160CN DIP8 New Original Download PDF datasheet for EL2160CN.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DAC9377-16-4/5/6 DIP New Original Download PDF datasheet for DAC9377-16-4/5/6.pdf |
|
PART ELECTRONICS | L6910A TSSOP1.. New Original Download PDF datasheet for L6910A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GAL20V88-15LD CDIP-8 New Original Download PDF datasheet for GAL20V88-15LD.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HV832 MSOP-8 New Original Download PDF datasheet for HV832.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT71V547S80PFG LQFP New Original Download PDF datasheet for IDT71V547S80PFG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT82V26A Original Package New Original Download PDF datasheet for HT82V26A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INA110KU SOIC16 New Original Download PDF datasheet for INA110KU.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EPH1100KSHSQ BGA New Original Download PDF datasheet for EPH1100KSHSQ.pdf |