| Part Number | G6B-1114P-US-12V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 634680 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6B-1114P-US-12V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6B-1114P-US-12V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6B-1114P-US-12V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6B-1114P-US-12V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6B-1114P-US-12V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | EMA2001-50FF08NRR QFN New Original Download PDF datasheet for EMA2001-50FF08NRR.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DA112S1RL SOP-8 New Original Download PDF datasheet for DA112S1RL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FW231-TL-E SOIC8 New Original Download PDF datasheet for FW231-TL-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | INA326EA/2K5G4 MSOP8 New Original Download PDF datasheet for INA326EA/2K5G4.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IDT74LVC2245AQ SSOP New Original Download PDF datasheet for IDT74LVC2245AQ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KTLP160J Call New Original Download PDF datasheet for KTLP160J.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FOD0710R2 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FOD0710R2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DM13H SOP24B.. New Original Download PDF datasheet for DM13H.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP2C8Q208C8 QFP-20.. New Original Download PDF datasheet for EP2C8Q208C8.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IIT3103AKAB-VCP O-NEW .. New Original Download PDF datasheet for IIT3103AKAB-VCP.pdf |