| Part Number | G6B-2014P-US-24V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 620270 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6B-2014P-US-24V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6B-2014P-US-24V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6B-2014P-US-24V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6B-2014P-US-24V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6B-2014P-US-24V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DS1744-070+ Original Package New Original Download PDF datasheet for DS1744-070+.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K6T1008V2E-TB70 TSOP New Original Download PDF datasheet for K6T1008V2E-TB70.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HPC36003V20 PLCC New Original Download PDF datasheet for HPC36003V20.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS3691M SOP New Original Download PDF datasheet for DS3691M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DF3A5.6FE NULL New Original Download PDF datasheet for DF3A5.6FE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DMP3056LSS-13 SOP-8L New Original Download PDF datasheet for DMP3056LSS-13.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HM6116P DIP New Original Download PDF datasheet for HM6116P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LAXC021T1B-Q1 TQFP-6.. New Original Download PDF datasheet for LAXC021T1B-Q1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC89660-06FA-E QFP New Original Download PDF datasheet for LC89660-06FA-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KAQV414A Call New Original Download PDF datasheet for KAQV414A.pdf |