| Part Number | G6H-2-48V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 737080 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6H-2-48V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6H-2-48V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6H-2-48V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6H-2-48V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6H-2-48V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DSP56F803BU80 TQFP New Original Download PDF datasheet for DSP56F803BU80.pdf |
|
PART ELECTRONICS | F17104101000 DIP New Original Download PDF datasheet for F17104101000.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GSX-433/111DF12.000MHZ Original Package New Original Download PDF datasheet for GSX-433/111DF12.000MHZ.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HRS2H-S-DC3V Original Package New Original Download PDF datasheet for HRS2H-S-DC3V.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KA393DTF SOP8 New Original Download PDF datasheet for KA393DTF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KRC402E-RTK SOT423 New Original Download PDF datasheet for KRC402E-RTK.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EM-0781-T5 BGA New Original Download PDF datasheet for EM-0781-T5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GL660USB Original Package New Original Download PDF datasheet for GL660USB.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS90LV027M SOP8 New Original Download PDF datasheet for DS90LV027M.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT71CO TO92 New Original Download PDF datasheet for HT71CO.pdf |