| Part Number | G6H-2-5V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 579280 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6H-2-5V DIP10 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6H-2-5V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6H-2-5V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP10 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6H-2-5V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6H-2-5V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | K7B163625M-QC10 TQFP New Original Download PDF datasheet for K7B163625M-QC10.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GAL20V8B-25LPNILEADFREE PLCC New Original Download PDF datasheet for GAL20V8B-25LPNILEADFREE.pdf |
|
PART ELECTRONICS | H11A617B300 DIP-4 New Original Download PDF datasheet for H11A617B300.pdf |
|
PART ELECTRONICS | J6815 TO-3P New Original Download PDF datasheet for J6815.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDD6680AS-NL TO-252.. New Original Download PDF datasheet for FDD6680AS-NL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FC21B1 SOP-8 New Original Download PDF datasheet for FC21B1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HR61H40L DIP New Original Download PDF datasheet for HR61H40L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HZS6C1TRF SOT23 New Original Download PDF datasheet for HZS6C1TRF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICE2PCS06G SOP-8 New Original Download PDF datasheet for ICE2PCS06G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | G5V-2DC5V Original Package New Original Download PDF datasheet for G5V-2DC5V.pdf |