| Part Number | G6H-2-U-24V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 308750 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6H-2-U-24V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6H-2-U-24V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6H-2-U-24V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6H-2-U-24V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6H-2-U-24V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | L7812CP T0-220 New Original Download PDF datasheet for L7812CP.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD74HC123A SOP5.2 New Original Download PDF datasheet for HD74HC123A.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HD63B54P DIP New Original Download PDF datasheet for HD63B54P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EAMD059M001 DIP New Original Download PDF datasheet for EAMD059M001.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IMP1613 SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for IMP1613.pdf |
|
PART ELECTRONICS | GX1-10KJ-G01 DIP64 New Original Download PDF datasheet for GX1-10KJ-G01.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS2777G TDFN New Original Download PDF datasheet for DS2777G.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KDS121-RTK/P SOT23 New Original Download PDF datasheet for KDS121-RTK/P.pdf |
|
PART ELECTRONICS | K6T4008C1C-GB55 SOP New Original Download PDF datasheet for K6T4008C1C-GB55.pdf |
|
PART ELECTRONICS | H5PS1G83EFR-S5C FBGA New Original Download PDF datasheet for H5PS1G83EFR-S5C.pdf |