| Part Number | G6SK-2-3V |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 429650 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | G6SK-2-3V DIP New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | G6SK-2-3V |
| Datasheet download |
| Part Number | G6SK-2-3V |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-G6SK-2-3V |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-G6SK-2-3V |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IXDD404PI DIP New Original Download PDF datasheet for IXDD404PI.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF7341UTRPBF SOIC8 New Original Download PDF datasheet for IRF7341UTRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC723784-9D24-E QFP New Original Download PDF datasheet for LC723784-9D24-E.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FAN5611MPX DFN-6 New Original Download PDF datasheet for FAN5611MPX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | IRF7706GTRPBF TSSOP8 New Original Download PDF datasheet for IRF7706GTRPBF.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FM1808-70-SG SO-28 New Original Download PDF datasheet for FM1808-70-SG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FM28V020-SG SOP-28 New Original Download PDF datasheet for FM28V020-SG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DS90LV110TMTC TSSOP New Original Download PDF datasheet for DS90LV110TMTC.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DM74ALS245ASJX SOP-5... New Original Download PDF datasheet for DM74ALS245ASJX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LD2789ABM33TR SOT23-.. New Original Download PDF datasheet for LD2789ABM33TR.pdf |