| Part Number | GB5199A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 689260 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | GB5199A DIP-40 New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | GB5199A |
| Datasheet download |
| Part Number | GB5199A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | DIP-40 |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-GB5199A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-GB5199A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | IDTCV122CPVG SOP56 New Original Download PDF datasheet for IDTCV122CPVG.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HAT2215R SOP-8 New Original Download PDF datasheet for HAT2215R.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HT1620 SOP New Original Download PDF datasheet for HT1620.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HF50ACC321611-T 1206L New Original Download PDF datasheet for HF50ACC321611-T.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DX2251-CBG-ES BGA New Original Download PDF datasheet for DX2251-CBG-ES.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EP1S20F484I6N BGA/ New Original Download PDF datasheet for EP1S20F484I6N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FDC15-48S140 Original Package New Original Download PDF datasheet for FDC15-48S140.pdf |
|
PART ELECTRONICS | LC27016B-MF2 QFP New Original Download PDF datasheet for LC27016B-MF2.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DAC101S101CIMKX TSOT23.. New Original Download PDF datasheet for DAC101S101CIMKX.pdf |
|
PART ELECTRONICS | HUL7251 SOP10 New Original Download PDF datasheet for HUL7251.pdf |