| Part Number | GBPC2504A |
|---|---|
| Manufacturer | PART ELECTRONICS |
| Quantity in stock | 869020 Pieces |
| Market Price | - |
| Our Better Price | Send by email: [email protected] |
| Delivery Time | 1 day (can ship today) |
| Description | GBPC2504A D-34A New Original |
| Category | Electronic Components |
| Family | Semiconductor - 2 |
| ROHS Compliant | Yes |
| MSL Level | GBPC2504A |
| Datasheet download |
| Part Number | GBPC2504A |
|---|---|
| Production Status (Lifecycle) | Stock Available |
| Manufacturer Lead time | 6-8 weeks |
| Condition | New & Unused |
| Shipping way | DHL / FEDEX / UPS / TNT / EMS / Normal Post |
| Package Type | D-34A |
| Series | - |
| Output Configuration | - |
| Output Type | - |
| Number of Bits | - |
| Number of Regulators | - |
| Input Voltage | - |
| Output Voltage | - |
| Output Current | - |
| Supply Current | - |
| Features | - |
| Operating Temperature | contact us |
| Supplier Device Package | - |
| Other Part Number | IC-GBPC2504A |
| Application | Email for details |
| Replacement Part Number | PART-GBPC2504A |
| Weight | Contact us |
| Country of Origin | - |
| Image | Part Number and Brand | Brief Description and PDF Datasheet |
|---|---|---|
|
PART ELECTRONICS | DM7406N DIP-14 New Original Download PDF datasheet for DM7406N.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KV1563MTL SOP8 New Original Download PDF datasheet for KV1563MTL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ICS843021AG-57LFT TSOP8 New Original Download PDF datasheet for ICS843021AG-57LFT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | EXCCL3225U1 SMD New Original Download PDF datasheet for EXCCL3225U1.pdf |
|
PART ELECTRONICS | KM62256CLG-5 SOP New Original Download PDF datasheet for KM62256CLG-5.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DAC8512FSZ-REEL SOP New Original Download PDF datasheet for DAC8512FSZ-REEL.pdf |
|
PART ELECTRONICS | ECLAMP2508K.TCT SMD New Original Download PDF datasheet for ECLAMP2508K.TCT.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FR9702 SOT-23 New Original Download PDF datasheet for FR9702.pdf |
|
PART ELECTRONICS | DLP0NSN121HL2L SMD New Original Download PDF datasheet for DLP0NSN121HL2L.pdf |
|
PART ELECTRONICS | FC52D Original Package New Original Download PDF datasheet for FC52D.pdf |